Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 02:07:11

Грабіжника неповнолітньої затримали оперативно

29.11.2014   11:33

На Чернігівщині правоохоронці "по гарячих слідах" затримали зловмисника, котрий пограбував 15-річну дівчину.

Увечері до чергової частини Новгород-Сіверського райвідділу міліції звернулася місцева мешканка і повідомила, що на неї напав невідомий чоловік та забрав усі гроші з гаманця.

На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група міліції. Прибувши за викликом, правоохоронці побачили заплакану дівчину. Остання розповіла що трапилося і описала прикмети нападника.

Орієнтування надійшло до всіх патрулів, які працювали в місті. І вже через декілька годин зловмисника було затримано. Ним виявився 34-річний мешканець Семенівни.

Наразі міліцією відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж), карається позбавленням волі на строк до 4 років.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини