Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 13:57:59

Мешканцям Чернігова пропонують уявити себе міністром охорони здоров’я і отримати 500 гривень

27.11.2014   09:51Агенцiя

«Інститут аналітики та адвокації» оголошує конкурс есе на тему «Я — Міністр охорони здоров’я». Нагорода за найкраще есе складає 500 гривень.

Участь у конкурсі можуть взяти всі зацікавлені, незалежно від віку чи національності. Автор має розкрити своє бачення майбутнього української медицини, його ідеального вигляду, або ж описати, чого бракує галузі охорони здоров’я. Великий плюс, якщо у есе будуть ілюстрації з закордонного досвіду у галузі охорони здоров’я.

Роботи приймаються на електронну пошту iaa.ukraine@gmail.com. Варто також вказати своє ім’я, вік та місто проживання. На цю адресу варто надсилати і запитання щодо технічних, змістовних чи будь-яких інших аспектів організації конкурсу.

Кожен учасник може надіслати лише один текст українською, російською чи англійською мовами. Максимальна кількість слів — 1000. Есей повинен містити такі елементи: назва есе / ім’я автора, контакти (із вказівкою місця навчання/роботи), текст есе (вступ, тези, висновки).

Переможців конкурсу оберуть до 14 лютого 2015 року. Учасники конкурсу, які займуть 1-е, 2-е, 3-е місця, отримають винагороду в розмірі 500, 300 і 200 гривень відповідно.

Останній день подання есе — 30 січня 2015 року. Найкращі твори будуть опубліковані на сайті «Інституту аналітики та адвокації» (http://iaaukraine.org/) та тематичних ресурсах по всій Україні. Усі раціональні ідеї будуть в тій чи іншій мірі використані у діяльності громадської організації.

 

Катя Кролевська, «Інститут аналітики та адвокації»

Останні новини Чернігівщини

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45

Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.

Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42

В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини