Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 15:11:14

День відкритих дверей в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31

26.11.2014   12:19Агенцiя

День відкритих дверей в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31, установі, де утримуються засуджені до довічного позбавлення волі

В Новгород-Сіверській УВП № 31 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області провели день відкритих дверей для ознайомлення громадськості з роботою установи.

В заході взяли участь представники спостережної комісії: начальник юридичного відділу Новгород-Сіверської райдержадміністрації, начальник Новгород-Сіверського районного управління юстиції, Голова спілки чорнобильців Новгород-Сіверського району, отаман Новгород-Сіверського козацтва «Січ» та представники релігійних організацій. 

Перший заступник начальника Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 Валерій Ворушило коротко поінформував гостей про умови, створені для відбування покарання, проведені роботи по їх покращенню, розповів про харчування та побут засуджених.
Гості відвідали відділення господарчої обслуги, камери сектору максимального рівня безпеки, в яких відбувають покарання засуджені до довічного позбавлення волі.

Під час візиту були розглянуті питання про стан роботи із заявами та зверненнями громадян та осіб, які утримуються в установі та стан медичного забезпечення засуджених.

Також представники громадськості перевірили дотримання статті 107 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо надання засудженим можливості користування мережею Інтернет та надання телефонних розмов, у тому числі мобільного зв’язку. 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.