Студент-майданівець заплатить за "замах" на Луценка..
Студентові-старшокурсникові Чернігівського державного педагогічного університету присудили штраф за куряче яйце, запущене вбік Юрія Луценка. Вердикт виніс суддя Деснянського районного в місті Чернігові суду.
Максиму Соловару присудили 51 одну гривню адміністративного штрафу за статтею «дрібне хуліганство» під час масового заходу. Майбутній педагог жбурну яйцем у Юрія Луценка під час його останнього візиту до обласного центру.
Подія трапилася 23 жовтня на Красній площі Чернігова під час агітації першого номера в списку Блоку Петра Порошенка за однопартійців-кандидатів по одномандатних виборчих округах.
«Луценко запевнив усіх присутніх, що Владислав Атрошенко не голосував за «диктаторські» закони 16 січня, що було явною брехнею, - каже Максим Соловар. – Бажаючих довести зворотнє Луценко попросив надати фотографії. Насправді ж фотодоказів, де Атрошенко тягне руку під час голосування, вистачає».
Підтримка «в’язнем Януковича» колишнього регіонала викликала обурення у майданівців. Один із них жбурнув у Луценка яйцем, але влучив у сцену. Молодого чоловіка на місці події затримала міліція. Вже у відділку правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).
Хуліганом майбутній педагог себе не вважає. Шкодує тільки, що промазав і каже: «Якщо випаде ще одна така нагода, то обов’язково попаду. Брехня має бути викрита і покарана».
http://www.day.kiev.ua/uk/news/251114-student-maydanivec-zaplatit-za-zamah-na-lucenka
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.