Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:12:07

Незабаром громадськість Чернігова обговорить створення площі Героїв Небесної Сотні

25.11.2014   17:47

До Чернігівської міської ради надійшло звернення від представників громадських організацій із пропозицією з метою вшанування всіх загиблих Героїв, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави, назвати частину скверу на перетині проспекту Миру та проспекту Перемоги, що навпроти готельного комплексу «Україна», площею Небесної Сотні.

З цього приводу заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров 25 листопада провів нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів міської ради та з представниками громадських організацій.

Учасники обговорення внесли свої пропозиції. Зокрема, Станіслав Віхров зазначив, що відповідно до Розділу 4 статті 45 та 50 Статуту територіальної громади міста Чернігова це питання потребує проведення громадських слухань.

Ініціаторам рекомендовано підготувати звернення до Чернігівського міського голови з відповідною пропозицією, а також визначитись із місцем та датою проведення громадських слухань.

За словами заступника міського голови, наступним етапом буде проведення відкритого конкурсу на кращу ідею Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні серед архітекторів, дизайнерів та художників нашого міста, який потім буде встановлено у цьому сквері. «В цих роботах повинно бути враховане усе – патріотичність, естетичність і те, що цей комплекс повинен нагадувати про всіх тих, хто боровся за свободу та незалежність України», - підкреслив С. Віхров.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини