У Чернігові відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого військовослужбовця cтаршого солдата Володимира Близнюка
У Чернігові відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь воїна української армії Володимира Близнюка, загиблого під час проведення антитерористичної операції на сході України. Пам’ятку розмістили на будівлі чернігівського колегіуму №11, випускником якого був військовослужбовець.
Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано чернігівському міському голові Олександру Соколову, директору навчального закладу Світлані Рубан та батькам загиблого воїна. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Володимира, поклали квіти до пам’ятки, поспілкувалися з батьками та висловили слова підтримки та співчуття.
Старший солдат Володимир Близнюк був призваний до армійських лав як доброволець. Служив на посаді помічника гранатометника в чернігівському батальйоні територіальної оборони.
6 вересня, Володимир разом з бойовими товаришами охороняв важливий об’єкт неподалік Станиці Луганської. Того дня, близько 16.00 бойовики здійснили підступний мінометний обстріл даної позиції українських бійців. Від отриманих осколкових поранень Володимир помер.
- Володимир Близнюк мав чітку життєву позицію. Був патріотом, любив рідну Україну. І з життя пішов як герой, захищаючи її. Він завжди залишиться у нашій пам’яті, - розповіла директор колегіуму № 11 Світлана Рубан.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.