Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 16:47:07

За субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг звернулися понад 30 тисяч сімей

25.11.2014   11:01Агенцiя

Упродовж дев’яти місяців поточного року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено понад 30-и тисячі сімей, повідомляє головне Управління статистики в області.

Загальна сума призначених субсидій становила більше 2,3 мільйони гривень. У міських поселеннях ця цифра перевищила 2,2 мільйони гривень, у сільській місцевості – 129 тисяч гривень. Середній розмір допомоги, призначеної одній сім’ї при цьому становив майже 84 грн.

Крім того, за інформацією фахівців, понад 12 тисяч сімей в області отримали субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Такий вид допомоги було призначено для 1,5 тисячі сімей у міських поселеннях та майже 11 тисяч у сільській. Середній розмір субсидії цього виду становив майже 821 гривню на одну сім’ю.

У той же час, як зазначають в головному Управлінні статистики, у січні–вересні 2014 року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, більше 542 мільйонів гривень що становить 107,2% нарахованих сум.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини