Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 21:37:20

Міським Центром обслуговування платників надано понад 22 тисячі адміністративних послуг

25.11.2014   10:01

За десять місяців поточного року Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надано 22012 адміністративних послуг.

Як відзначила начальник відділу обслуговування платників податків Марія Ребенок, найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку 2014 року громадянам було надано 9776 таких послуг.

У Центрі обслуговування платників підприємцям зареєстровано 1538 книг обліку доходів і витрат та 1522 книги обліку розрахункових операцій. Видано 175 торгових патентів, 1763 довідки про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняють підприємницьку діяльність та 656 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

У Центрі відвідувачам пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, проведення звірок, подання податкової звітності, кореспонденції та багато інших. Також у Центрі оформлено інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, декларацій, податкової звітності, матеріалами, що стосуються змін в оподаткуванні та з іншою корисною інформацією.

У міському Центрі функціонує відділ реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області, який забезпечує видачу безкоштовних електронних ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет.

«З початку року відвідувачам Центру надано понад 4,7 тис. консультацій щодо отримання електронних ключів,» - повідомила Марія Ребенок.

 

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників 12:31

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки 12:26

Фахівці позаштатної групи Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели навчання з мінної безпеки для працівників одного з приватного підприємства у м. Семенівка.

Облаштування світлофорного об’єкта, велодоріжок, автостоянки на прибудинковій території обговорила комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові 12:16

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні, яке відбулося 29 травня, розглянула дев'ять питань порядку денного. Більшість з них були підтримані, але з деякими рекомендаціями.

Чернігівські поліцейські повідомили про підозру молодику у пограбуванні пенсіонерки 12:11

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 26-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях та пограбуванні 80-річної мешканки Чернігова.