Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 07:51:53

Міським Центром обслуговування платників надано понад 22 тисячі адміністративних послуг

25.11.2014   10:01

За десять місяців поточного року Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надано 22012 адміністративних послуг.

Як відзначила начальник відділу обслуговування платників податків Марія Ребенок, найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку 2014 року громадянам було надано 9776 таких послуг.

У Центрі обслуговування платників підприємцям зареєстровано 1538 книг обліку доходів і витрат та 1522 книги обліку розрахункових операцій. Видано 175 торгових патентів, 1763 довідки про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняють підприємницьку діяльність та 656 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

У Центрі відвідувачам пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, проведення звірок, подання податкової звітності, кореспонденції та багато інших. Також у Центрі оформлено інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, декларацій, податкової звітності, матеріалами, що стосуються змін в оподаткуванні та з іншою корисною інформацією.

У міському Центрі функціонує відділ реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області, який забезпечує видачу безкоштовних електронних ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет.

«З початку року відвідувачам Центру надано понад 4,7 тис. консультацій щодо отримання електронних ключів,» - повідомила Марія Ребенок.

 

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.