Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:26:32

За позовом прокуратури області поновлено права особи на житло

25.11.2014   08:16

Рішенням Деснянського районного суду від 18.11.2014 задоволено позов прокуратури м. Чернігова в інтересах громадянина про визнання недійсним договору дарування частини квартири.

Як з’ясовано перевіркою органів прокуратури та встановлено в судовому засіданні, літній чоловік, не усвідомлюючи значення своїх дій, подарував більшу частину своєї квартири малознайомій йому жінці, позбавивши себе житла.

Останній переніс п’ять інсультів, внаслідок чого у нього сталися суттєві та незворотні зміни психіки, які повністю позбавили його здатності регулювати свою поведінку.

Таким станом пенсіонера скористалася відповідачка, та, незважаючи на висновок судово-психіатричної експертизи, доводила в судовому засіданні адекватний стан та беззаперечне бажання позивача безоплатно передати їй квартиру.

За втручання органів прокуратури права особи на житло поновлено.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини