Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 08:00:53

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.11.2014   11:13

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 листопада по 08 годину 22 листопада 2014 року

Пожежі: протягом доби зареєстровано 20 пожеж, з яких 3 в житловому секторі та 17 сухої трави. Загинуло 2 людини.
 
1. Пожежа в житловому секторі Куликівський район, с. Орлівка, вул. Шевченка 20.11.2014 року о 08 год. 30 хв. сталася пожежа в житловому будинку (10х10 м, стіни дерев'яні, обкладені цеглою, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено підлогу на площі 2 кв.м. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 300 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря. На місце пожежі підрозділи ДСНС не залучались.

2. Пожежа сухої трави Варвинський район, біля с. Воскресенське Об 11 год. 50 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сухої трави Прилуцький район, біля с. Замістя О 12 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 40 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа сухої трави Прилуцький район, біля с. Валки О 13 год. 00 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 30 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

5. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Максим О 13 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

6. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля СТ "Престиж" О 14 год. 15 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

7. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля смт М.Коцюбинське О 14 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 тис. кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

8. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Іванівка О 14 год. 23 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 20 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

9. Пожежа сухої трави Корюківський район, біля с. Петрова Слобода О 14 год. 49 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

10. Пожежа сухої трави Борзнянський район, біля с. Велика Загорівка О 15 год. 45 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

11. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Берлози О 16 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 15 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

12. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Філонівка, вул. Леніна О 16 год. 33 хв. сталася пожежа нежитлового будинку (4х6 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем  знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

13. Пожежа сухої трави Менський район, біля с. Степанівка О 17 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

14. Пожежа сухої трави Ріпкинський район, біля смт Замглай О 17 год. 43 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

15. Пожежа  сухої трави Чернігівський район, Гомельська траса О 18 год. 54 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 тис. кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

16. Пожежа  сухої трави Корюківський район, с. Тютюнниця О 18 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

17. Пожежа  сухої трави Козелецький район, с. Будище О 20 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 30 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

18. Пожежа  сухої трави Прилуцький район, с. Малківка О 20 год. 35 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 15 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

19. Пожежа  сухої трави Менський район, с. Дягова О 21 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

20. Пожежа в житловому секторі Н. - Сіверський район, с. Стахорщина, вул. Перемоги, 15 О 00 год. 15 хв. в господарстві Шкребеня О.П., 1969 р.н., сталася пожежа  житлового будинку (5х11 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря.
 



Інші повідомлення:


О 19 год. 00 хв. для надання допомоги гр. Белькову М.М., 1951 р.н., який впав та не міг підвестися у власній квартирі за адресою: м. Чернігів, вул. Боженка, 100, кв. 17, залучалося відділення ПРЧ АРЗ СП (1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу).

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини