Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 20:18:44

Верховний суд України підтвердив незаконність вибуття із державної власності турготелю "Брянськ"

22.11.2014   08:29

Рішенням Верховного суду України від 18.11.2014 відмовлено в задоволенні заяви відповідача по справі — комерційного підприємства — про перегляд постанови Вищого господарського суду України від 04.08.2014 та підтверджено правомірність позиції прокуратури області щодо визнання права власності за державою на нерухоме майно турготелю «Брянськ» залишковою вартістю майже 2 млн. грн.

Як вже повідомлялося раніше, перевірками прокуратури встановлено, що у 2000 році право власності на цілісний майновий комплекс цього турготелю, збудованого у 1978 році за рахунок кредитних коштів Будбанку СРСР на замовлення громадської організації всесоюзного підпорядкування — Чернігівської обласної ради по туризму та екскурсіях, незаконно оформлено за ЗАТ по туризму та екскурсіях «Укрпрофтур», яке таким чином набуло його безоплатно.

Прокуратурою у судовому порядку доведено, що спірне приміщення було майном громадської організації колишнього Союзу PCP, розташованим на території України.

За таких обставин на мом ент створення ЗАТ по туризму та екскурсіях «Укрпрофтур» спірне майно перебувало у державній власності, а тому могло бути відчужене виключно за згоди Фонду держмайна України з перерахуванням коштів до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.