Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 03:32:42

На Прилуччині правоохоронці затримали зловмисника, який побив та обікрав жінку

22.11.2014   08:23

Дільничні інспектори Прилуцького міськвідділу міліції затримали літнього зловмисника, який після побиття обікрав наочно знайому жінку.

Як розповів начальник Прилуцького МВ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Олександр Меша, 19 листопада до чергової частини міськвідділу звернулася 64-річна жителька одного з сіл району з заявою про те, що її наочно знайомий після спільного вживання спиртних напоїв побив її та викрав з її будинку грошові кошти в сумі 500 грн.

На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група Прилуцького міськвідділу та дільничний інспектор міліції.

В ході опитування потерпілої з'ясувалося, що наочно знайомий чоловік частенько допомагав потерпілій по господарству, за що господиня розраховувалася з ним або грішми, або спиртним. Того дня він рубав їй дрова. Коли закінчив справу - господиня запропонувала відзначити завершення роботи застіллям. Коли обід вже підходив до кінця, поштарка принесла бабусі пенсію. Побачивши це, захмелілий «роботяга» став вимагати «продовження бенкету», але господиня вирішила, що йому вже досить і спробувала спровадити розпашілого заробітчанина. Це розлютило чолов'ягу і він став лупцювати жінку руками, а потім схопив держак від лопати та продовжив екзекуцію - господиня впала на підлогу та закрила обличчя руками.

Коли її агресивний візитер пішов, потерпіла підвелася. Разом з чоловіком зникли і 500 гривень з пенсії, яку вона щойно отримала.

Вислухавши пояснення, дільничний завітав у сусіднє село, де мешкав наочно знайомий потерпілої. Той, побачивши правоохоронця, у всьому зізнався та дав правдиві свідчення. Грошей, правда, в нього вже не виявилося - пропив з приятелями, але за даним фактом відкрите кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.1 ст.185 «крадіжка» та ч.1 ст.122 «умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження» (бо у потерпілої лікарі діагностували перелом руки). За крадіжку чоловікові загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або два роки виправних робіт, або позбавлення волі на строк до трьох років. За тілесні ушкодження, майже аналогічно - виправні роботи на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.
 

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.