Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 18:56:49

Користувачами безкоштовних електронних ключів у Чернігові стали більше 4 тисяч осіб

19.11.2014   15:10

З початку року безкоштовні посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису у Чернігові отримали 4383 абонентів.

Про це повідомив начальник відділу реєстрації користувачів при ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик.

Найактивнішими користувачами даної послуги є фізичні особи – підприємці, кількість яких за 10 місяців цього року сягнула 3,12 тис. осіб. Кількість юридичних осіб менша і становить – 1,26 тис. осіб. Крім того електронні ключі отримують і фізичні особи для декларування в електронному вигляді.

Нагадуємо платникам, що з 1-го січня 2015 року розпочнеться кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих ними протягом 2014 року.

Згідно із положеннями Податкового кодексу України термін подання річних податкових декларацій про майновий стан та доходи, отримані фізичними особами у 2014 році встановлено до 1 травня 2015 року.

Для спрощення процедури подання декларації на офіційному сайті Державної фіскальної служби функціонує електронний сервіс «Декларування oн-лайн».
Подання звітності в електронному вигляді має ряд переваг, а саме:
- уникнення витрачання часу у чергах до податкового інспектора або „вікна” прийому звітності при поданні звітності;
- гарантія автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок;
- підтвердження доставки звітності.

Отримати безкоштовно електронні ключі можна в приміщенні інспекції, звернувшись до відділу реєстрації користувачів (каб.14).
Фізичним особам необхідно надати наступні документи:
- заповнену та підписану Реєстраційну картку (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця) у двох примірниках;
- копія паспорта підписувача (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчена підписом власника;
- копію облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО). Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову.

ДПІ у м. Чернігові запрошує фізичних осіб до подання податкових декларацій про майновий стан та доходи в електронному вигляді. Адже електронне звітування – це завжди швидко, зручно та безпечно!

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 703 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 703 особи 18:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 429 076 людей.

 Чернігівщина переходить у «червону» зону. Хто відчує посилення обмежень?

Чернігівщина переходить у «червону» зону. Хто відчує посилення обмежень? 18:45

Сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про встановлення «червоного» рівня епіднебезпеки для Чернігівської області, а також Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської та Хмельницької.

Поліція Чернігівщини викрила мережу продажу COVID-сертифікатів невакцинованим громадянам

Поліція Чернігівщини викрила мережу продажу COVID-сертифікатів невакцинованим громадянам 13:58

Поліцейські викрили у Чернігові групу осіб, які створили незаконну схему з продажу COVID-сертифікатів без проходження вакцинації. Зловмисники за плату вносили дані клієнтів до Електронної системи охорони здоров’я. Лише за останніх два місяці злочинний прибуток перевищив 500 тисяч гривень.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:55

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Досі залишається без відповіді багато питань, пов’язаних з проходженням опалювального сезону

Досі залишається без відповіді багато питань, пов’язаних з проходженням опалювального сезону 11:47

26 жовтня під час розширеної наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко повідомив, що вже у грудні в Чернігові можуть виникнути проблеми з централізованим опаленням.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини