Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 20:34:24

В Головному управлінні ДФС в області призначені ще два керівники

19.11.2014   10:51

Триває реформування Міністерства доходів і зборів у Державну фіскальну службу. А відтак відбуваються і нові кадрові призначення. Колективу Головного управління ДФС у Чернігівській області нових керівників представив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко.

Першим заступником начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Вадим Васильович Нечай. Він киянин. Закінчив Національну академію внутрішніх справ. Обіймав керівні посади в оперативних та слідчих підрозділах.
До призначення на Чернігівщині був заступником начальника управління організації викриття економічних злочинів Головного оперативного управління ДФС України.

Керував роботою щодо викриття транзитно-конвертаційних груп, розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації. Тобто, працював на важливих та стратегічних напрямках роботи.

Начальником оперативного управління Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Павло Федорович Бойправ. Він народився у Чернігові. У податковій міліції області пройшов шлях від оперативника до керівника. Обіймав керівні посади у податковій міліції м.Чернігова та області.

Останнім часом працював у відділі оперативного супроводження адміністрування ПДВ Головного оперативного управління ДФС України.

Володимир Хоменко характеризував нових керівників, як досвідчених професіоналів. Разом з тим наголосив на необхідності підвищити ефективність роботи довірених підрозділів. Зокрема, говорив про координацію роботи. І не лише з підрозділами Головного управління, але й з іншими правоохоронними структурами.

- Вкрай важливо забезпечувати об’єктивне розслідування, щоб воно було ефективне і матеріали направлялися на розгляд до суду, - наголосив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко. – По-перше, необхідно забезпечити принцип невідворотності покарання, тобто нести відповідальність за те, що скоїв. А по-друге, потрібно повернути гроші бюджету. Отже, оперативна діяльність і слідство – це засіб забезпечення цих двох завдань.

Володимир Хоменко також згадав про створення Служби фінансових розслідувань. Перед виборами відповідний законопроект пройшов через Кабінет Міністрів і винесений на розгляд Верховної Ради. Вже схвалений деякими комітетами. До новосформованої Ради буде поданий, як першочерговий документ. Тож наступного року така служба має вже працювати.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини