Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 14:03:00

"Шляхетність" грабіжників не допоможе їм уникнути відповідальності

19.11.2014   10:47

Співробітники карного розшуку Прилуцького міського відділу УМВС в ході проведення операції «Майно» розшукали та затримали двох грабіжників, які, погрожуючи пенсіонерці предметом, схожим на пістолет, відібрали в неї 10 тисяч гривень.

Повідомлення про злочин до чергової частини Прилуцького міськвідділу надійшло днів десять тому.

77-річна жителька одного з сіл району розповіла, що серед ночі до її помешкання, шляхом виставлення вікна у веранді, проникли невідомі люди в масках та, погрожуючи господарці предметом схожим на пістолет, заволоділи грошовими коштами в сумі 10 тисяч гривень. А ще бабуся повідомила, що зловмисники, дізнавшись від переляканої жертви де лежать гроші, переполовинили суму (у схованці лежало 20 тисяч гривень) і зникли не зачепивши стареньку й пальцем.

Співробітники Прилуцького міськвідділу провели подвірний обхід села, перевірили підобліковий елемент та вивчили речові докази, які невідомі грабіжники залишили на місці пригоди. В ході проведення операції «Майно» через тиждень оперативники встановили особи зловмисників і почався їх розшук.

Оскільки один з підозрюваних був родом з Пирятина, то до нього додому і вирушили оперативники карного розшуку Прилуцького міськвідділу. Підозрюваного затримали вже при виході з дому. Іншого зловмисника, мешканця села, що неподалік Прилук, було затримано на залізничній станції Гребінка, Полтавської області.

При проведенні перевірки з'ясувалося, що обоє зловмисників - не працюючі, раніше засуджені: один - за крадіжки, інший - за завдання тілесних ушкоджень. Під час проведення санкціонованого обшуку, в помешканні одного з них було виявлено та вилучено пів кілограма подрібнених рослин конопель.

Відкрито два кримінальних провадження: за фактом пограбування - згідно ч.3 ст.186 «грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому», що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років; а також згідно ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів без мети збуту», за що передбачено відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Обоє зловмисників затримані в порядку статті 208 Кримінально-процесуального Кодексу України та поміщені до ізолятора тимчасового тримання Прилуцького МВ УМВС.

Досудове розслідування триває.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини