Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:02:23

У медичних закладах Чернігівської області створено всі умови для лікування учасників АТО

18.11.2014   12:09Агенцiя

В Чернігівській області створено Центр психологічної підтримки на базі Обласної психоневрологічної лікарні і Реабілітаційний центр для соматичних захворювань на базі обласного госпіталю для ветеранів та інвалідів війни.

Як зазначив головний лікар госпіталю Володимир Товчига, до цього закладу вже починають поступати жителі області, що повернулися із зони АТО. «У нас створені всі умови для ефективного повернення до нормального життя бійців, які були пораненні на сході України. Ми займаємося лікуванням та реабілітацією людей, що вже отримали посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни. Тобто колишніх бійців, демобілізованих з лав війська. Крім того, ми опікуємося бійцями, спеціально направленими до нас військовими комісарами чи працівниками медичних частин, якщо можливості отримати спеціалізовану допомогу в інших медичних закладах у них немає. До послуг військовослужбовців фізіотерапевтичні процедури, консультації реабілітологів, хірургів, психологів та інших спеціалістів. Особливу увагу приділяємо якісному харчуванню, багатому на вітаміни та інші поживні речовини. Ми готові прийняти будь-яку кількість бійців, що повернулися із зони АТО», – зауважив Володимир Товчига.


Прес-служба МОЗ України
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.