Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 02:15:49

Управління СБ України в Чернігівській області звертається до чернігівців з проханням бути пильними

18.11.2014   08:44

Шановні мешканці міста та області!

Наразі, держава робить все можливе для відновлення миру й спокою в регіонах, які потерпають від терористів. Проте, всупереч власним обіцянкам дотримання умов перемир'я, бойовики продовжують вести вогонь по українським військовим на сході України та тероризувати мирне населення, намагаючись поширити загрозу терактів.

У зв'язку з цим, Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області спільно з іншими силовими відомствами посилено заходи з охорони об'єктів промисловості та інфраструктури, у місцях масового скупчення людей, вживається комплекс дій, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів. В оперативному режимі працює регіональна координаційна група Антитерористичного центру при УСБУ.

Управління СБ України в Чернігівській області звертається до чернігівців з проханням бути пильними. Інформацію про перебування в регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, а також у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, отримання інформації про осіб, які причетні до незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, слід повідомити за номером «телефону довіри»: (0462) 676-208.

Нагадуємо, що при виявленні вибухових пристроїв необхідно якнайшвидше повідомити про це органам МВС за номером телефону 102. При цьому не можна наближатися до підозрілого предмету (граната чи інший бойовий припас, підозрілий пакунок або валіза), забезпечити безпеку людей поблизу цього місця.

Зателефонувавши за номером 102, необхідно зазначити своє прізвище та ім’я, домашню адресу, номер телефону, також точне місцезнаходження вибухового пристрою. Правоохоронців слід поінформувати, де буде чекати їх приїзду особа, котра виявила знахідку.

У безпосередній близькості до підозрілого предмету користуватися мобільним телефоном забороняється з міркувань безпеки. Адже не виключається можливість управління пристроєм на відстані.
 

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини