Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 17:58:23

Жінка через депресію намагалася вбити доньку та себе

18.11.2014   08:02Агенцiя

Вбивству дитини та самогубству жінки запобігли правоохоронці на Чернігівщині. Мешканка села, яка страждала від депресії, вирішила повісити доньку, а потім втопитися. Сім годин селяни разом із правоохоронцями прочісували навколишні ліси й водойми.

Зранку мешканці села Тимоновичів бігали по полях, лісах і довкола водойм. Шукали односелицю та її 13-річну доньку. Жінка прокинулася і повідомила матір - ставить крапку у своєму житті.

Рустам Бурей, Тимоновицький сільський голова:
- Где-то в районе 7 часов, по словам ее матери Веры Степановны, она собралась, взяла дочку. Для того, чтобы покончить жизнь самоубивством.

За півгодини пошуків селяни збагнули - самі не впораються. Викликали міліцію.
Аркадій Овчаренко, родич селянки:
- Начальник райотдела поднял полностью весь райотдел, и мы в течение 7 или 8 часов искали по лесам, по озерам, по ставкам ездили.
Знайти жінку було нелегко, хоча оперативники й знали страшний план селянки.
Вадим Філашкін, в.о. керівника УМВС України в Чернігівській області:
- Женщина планировала убить дочь путем повешения, а затем утопиться в местном водоеме сама.

Врешті поблизу ставка помітили дівчинку. Вона кинулася до правоохоронців і розповіла - від матері змогла втекти. Ненька хоче топитися. Оперативники застали жінку біля прірви.
Володимир Єрмоленко, керівник відділу Семенівського РВ міліції:
- Когда я уже начал подходить, завел с ней беседу о том, что привет, как дела, чтобы заговорить как-то. Она уже стояла в это время с этого обрыва, возле воды стояла. Я стал ближе подходить, она, не долго думая, сразу прыгнула в воду.
Правоохоронець пірнув слідом. Та жінка бути врятованою не хотіла - чинила опір.

Рустам Бурей, Тимоновицький сільський голова:
- Одному из работников милиции поймать ее за руку, второй работник, чтобы они не поплыли вместе, держал второго, и вот так они как-то цепочечкой, вот так вытащили, один одного, второго и потом еще и потерпевшую вытащили на берег.

Жінку з донькою передали медикам. Після обстеження дівчинку забрали родичі. А в матері попереду реабілітація. І вона, припускають психологи, буде тривалою, адже пацієнтка страждає на глибоку депресію. Надломили селянку дві тяжкі втрати - кілька років тому вона поховала чоловіка, а потім і старшу дочку, яка померла від раку. Утім, лікарі впевнені - зможуть знову вдихнути життя у зневірену душу.


Інна Дудченко, Сергій Бриль


http://svidok.ua/ua/news/article/5127-na-chernigivschini-zhinka-cherez-depresiju-namagalasja-vbiti-donku-ta-sebe

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.