41-й батальйон відправляють у зону АТО без необхідної комплектації. ВІДЕО
Бійці 41-го окремого мотопіхотного батальйону невдоволені станом своєї комплектації перед від’їздом у зону АТО. 16 листопада вони приїхали до свого командування у військову частину “Десна”, що на Чернігівщині, разом із рідними.
Завтра-післязавтра бійці вдруге відправляються у зону АТО. Вперше батальйон поїхав захищати Батьківщину без потрібної кількості зброї, амуніції та необхідної військової техніки. Цього разу історія повторюється. Окрім вище згаданого, бійцям і досі не видали теплих речей.
Рідні кажуть, що вдруге “голих” синів та чоловіків у зону АТО не відпустять. Військові запевняють – захищатимуть Україну у будь-якому разі. Але не українську владу, а український народ. Бо тільки від волонтерів та звичайних людей вони відчувають реальну підтримку та допомогу.
Командир 41-го батальйону Костянтин Глюзо не обіцяє повного забезпечення його військового складу амуніцією. Каже, що наразі подані заявки до центральних управлінь, які займаються забезпеченням бійців. Із тими, хто виявить небажання їхати у зону АТО, працюватиме військова служба правопорядку.
Garmata TV
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.