Україна приймає європейську естафету
15 листопада в сквері ім. Попудренка з нагоди початку імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС представники інформаційної кампанії «СИЛЬНІШІ РАЗОМ» провели акцію «Україна приймає європейську естафету».
Організатори в театралізованій формі представили процес «фактичного запуску» Угоди в дію, а також розказали про переваги співпраці між Україною і ЄС в аспекті реалізації Угоди про асоціацію. Символічною грою в м’яч, перший пас в якій зробив Девід Стулік, прес-аташе Представництва ЄС в Україні, була передана ідея, що наша країна впевнено рухається до Євросоюзу, а євроспільнота – готова всіляко сприяти та допомагати процесу євроінтеграції України.
Під час заходу всі бажаючи могли отримати від організаторів символічну зірку-наклейку з надписом «Чернігів», а також інформаційні буклети та брошури, в яких простою та зрозумілою мовою наводилось пояснення та аргументація переваг Угоди про асоціацію для всіх і кожного.
Нагадаємо, 1 листопада 2014 р. вступили в силу окремі статті/глави розділів Угоди, зокрема, у сферах політики, юстиції, галузевого та фінансового співробітництва, інституційні та прикінцеві положення; імплементацію розділу IV - «Торгівля та пов’язані з торгівлею питання» було відкладено до 2016 р., а повної чинності Угода набуде після завершення її ратифікації усіма 28-ма країнами-членами ЄС.
Прес служба Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.