Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 червня, 08:51:15

Держава втрачала податки, а працівники – соціальний захист

14.11.2014   11:29

Протягом десяти місяців фахівці управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області перевірили 257 суб’єктів господарювання щодо своєчасності та достовірності сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та 255 суб’єктів - щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам. За результатами перевірок донараховано сплатити до бюджету 3млн. 357 тис. грн.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб  Головного управління ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін, під час 41 перевірки виявлено, що із зарплати не повністю сплачені податки. Є випадки, коли доходи громадянам виплачувалися з тіньових коштів.

Приміром, працівники ДПІ у м. Чернігові під час перевірки телефонного колцентру виявили, що шестеро чоловік працювали без офіційного  оформлення. А  заробітна плата ще 14 працівникам підприємства доплачувалася «в конверті». Податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок до бюджету не сплачувалися.

Працівники слідчого управління фінансових розслідувань провели  обшук на підприємстві. Були вилучено відомості нарахування та виплати нелегальної заробітної плати. Також  взяті пояснення у найманих працівників, які на той час вже були звільнені з підприємства. 

Шестеро нелегальних працівників та чотирнадцять офіційних працівників розповіли, що отримували заробітну плату готівкою у «конверті». Таким чином підприємство не перерахувало до бюджету понад 45 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та понад 80 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

Останні новини Чернігівщини

8 червня: Цей день в Україні і в світі

8 червня: Цей день в Україні і в світі 08:32

ДЕНЬ 470 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 470 RUSSIAN AGRESSION

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.