Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 06:16:45

Електрошокер залишиться в Україні

14.11.2014   08:17Агенцiя

Через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну слідував легковий автомобіль «НІСАН». Водій автомобіля, 64-річний громадянин Білорусії, який обрав для себе смугу руху «зелений коридор».

Враховуючи певні підозри, що викликав до себе водій автомобіля, транспортний засіб, для проведення поглибленого огляду, направили на смугу руху «червоний коридор».

В ході проведення контролю ІІ лінії, спільна зі співробітником митниці оглядова група, здійснила огляд транспортного засобу і в салоні автомобіля, у відділенні для рукавичок, виявила електрошоковий пристрій HL1101 «POLICE».

Інспектором митниці складено про порушення митних правил, водія притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини