Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 15:06:18

Чернігівська область: ситуація з пожежами на торфовищах контролюється з повітря

13.11.2014   09:43

Чернігівська область: ситуація з пожежами на торфовищах контролюється з повітря 12 листопада в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман та начальник обласного Управління ДСНС України Ігор Федоренко на борту єврокоптера спецавіазаго

12 листопада в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман та начальник обласного Управління ДСНС України Ігор Федоренко на борту єврокоптера спецавіазагону ДСНС України облетіли частину території регіону з метою контролю за ситуацією з пожежами на торфовищах.

Маршрут охопив кілька районів, де є поклади торфу та мають місце випадки його загоряння.
За результатами польоту внесено корективи щодо розташування та передислокації задіяних на ліквідації пожеж сил і засобів рятувальників, лісокористувачів та аграріїв.

В даний час триває гасіння окремих осередків загорянь торфовищ у Козелецькому, Менському, Городнянському та Щорському районах, де спочатку загальна площа горіння складала близько 47 га, а зараз, завдяки безперервній багатоденній роботі вогнеборців, зменшена до 15,4 га. З цим не допущено поширення вогню на населені пункти та лісові масиви. Крім того, вже ліквідовані загоряння на торфовищах поблизу сіл Пушкарі, Лемеші, Косачівка та Лошакова Гута Козелецького району на загальній площі близько 4 га.

Також, під час обльоту виявлено осередки загорянь торфовищ у Ріпкинському районі, куди буде передислоковано сили для пожежогасіння. Проте проблему створює те, що деякі місця горіння знаходяться у важкодоступній для техніки і людей місцевості.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини