Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 00:37:41

За «неправильну» премію доведеться відповідати

06.11.2014   14:40

Працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області відповідно до ч. 1 ст. 172-7 КУпАП складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, відносно сільського голови одного з населених пунктів Борзнянського району Чернігівської області.

Як повідомив т.в.о. начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Валерій Бевзюк, голова однієї з сільських рад району, являючись посадовою особою органу місцевого самоврядування 4 категорії, 7 рангу, протягом 2013-2014 років неодноразово підписував розпорядження про особисте преміювання себе до державних, професійних свят та ювілейних дат.

Приймаючи рішення про затвердження даних розпоряджень, голова усвідомлював, що у його службовій діяльності виникає конфлікт інтересів, який полягає у суперечності між його особистими інтересами у частині визначення власного доходу шляхом збільшення розміру власної заробітної плати за рахунок премії та його службовими повноваженнями - наявності можливості підписання таких розпоряджень сільського голови, які є обов'язковими для виконання працівниками виконавчого комітету сільської ради, та на підставі яких йому буде виплачуватись премія.

Таким чином, сільський голова не вжив заходів щодо не допущення виникнення конфлікту інтересів в своїй службовій діяльності та не повідомив сесію сільської ради про наявний конфлікт інтересів порушивши вимоги п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ч.1 ст. 12-1 Закону України від 07.06.2001 № 2493-III «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Долю корупціонера вирішить суд.

До уваги громадян!

Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України - 097-220-31-16; електронна сторінка довіри - http://www.guboz.gov.ua/corrupt.html.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини