Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 15:48:05

У Чернігові пенсіонерка у власній квартирі влаштувала справжній "концтабір" для безпритульних тварин. ВІДЕО

06.11.2014   13:54Агенцiя

Літня жінка тримає вдома близько 30 безхатченків і майже їх не годує. Пухнастих безхатченків майже не годують

У звичайній однокімнатній квартирі пенсіонерка тримає близько 30 безпритульних котів і собак.  Волонтери про домашній притулок для котів дізналися чотири місяці тому. Нарахували там понад два десятки безхатьків, а одного вивезли показати ветеринарам і вжахнулися.

- Нам поставили цілий букет захворювань, це серцева недостатність, ниркова, хламідіоз, кальцевіоз, проблема із кишковим трактом, грибок і кліщ вушний, - розповідає волонтерка Олена Удочкіна.

Більшість хвороб у тварин - від нерегулярного харчування. Тож, волонтери припускають, що годували їх кілька разів на тиждень, а інфекції просто передавалися від одного кота іншому і пригнічували без того слабкой імунітет.

Спочатку волонтери напросилися господині в помічники.  Але потім власниця тварин  припинила пускати волонтерів у квартиру.


ТСН пенсіонерка погодилася показати, як живе. Галина Короб зізнається, що її квартира перетворилася на притулок, бо вона не може пройти повз будь-яку безпритульну тварину на вулиці.  

Від неймовірного смороду потерпають і сусіди жінки, але тваринам також несолодко. Волонтери просять жінку віддати їм бодай кількох котів, але пенсіонерка категорично проти.  Одного таки забрали. Кота одразу збираються везти до ветклініки. Коли його там пролікують, волонтери намагатимуться підшукати тварині родину. Також волонтери не втрачають надії забрати в пенсіонерки й решту безхатьків. 

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини