Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 13:30:55

За позовом прокурора до бюджету стягнуто понад 200 тис. грн., завданих самовільним використанням води

06.11.2014   13:24

Лише за активної позиції органів прокуратури області з приватного підприємства стягнуто понад 200 тис. грн. збитків, завданих самовільним використанням водних ресурсів.

Прокурорською перевіркою було встановлено, що одне з підприємств області без дозволу на спеціальне водокористування  упродовж 3 років здійснювало забір прісних вод із двох артезіанських свердловин, розташованих на його території.

Таким чином підприємством незаконно використано майже 14 тис. кубометрів води з підземних джерел.

Господарський суд Чернігівської області визнав позовні вимоги прокурора обґрунтованими та задовольнив їх.
За розрахунком Держекоінспекції в області сума заподіяних державі збитків становить понад 200 тис. грн.

Усього за позовами прокурорів у 2014 році на користь держави стягнуто 4,2 млн. грн. у відшкодування збитків, заподіяних порушенням законодавства про охорону водних ресурсів.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв