Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 січня, 03:51:46

В Бахмачі оперативники затримали грабіжника

06.11.2014   09:21

Працівники карного розшуку Бахмацького райвідділу міліції «по гарячих слідах» затримали чолов'ягу, який пограбував 68-річного жителя сусіднього села.

Днями до чергової частини Бахмацького райвідділу міліції звернувся житель одного з сіл району, який повідомив, що вночі до нього в помешкання проник невідомий, побив його та забрав деякі речі.
На місце пригоди, на чолі із начальником райвідділу, негайно виїхала слідчо-оперативна група.

При спілкуванні з потерпілим правоохоронці з'ясували, що о третій годині ночі невідомий, розбивши вікно та відчинивши вхідні двері, проник до помешкання пенсіонера. Понишпоривши у кімнатах, злодій забрав мобільний телефон та дві пляшки горілки. Знайшовши нові берці, він перевзувся і пішов з будинку в обновці, залишивши своє старе взуття. Непроханий гість вже збирався піти геть, але тут прокинувся господар і зчинив крик. Тоді незнайомець кілька разів вдарив літнього чоловіка, так що той втратив свідомість, а сам, прихопивши «трофеї», втік.

Зібравши на місці пригоди речові докази та перевіривши підобліковий елемент, бахмацькі оперативники вийшли на слід грабіжника. Ним виявився ніде не працюючий, 37-річний житель сусіднього села, який раніше вже був судимий за нанесення тяжких тілесних ушкоджень та крадіжки.

Грабіжник, відчувши небезпеку, додому не поїхав, а сховався у лісі. Саме там «по гарячих слідах» працівники карного розшуку його і затримали та вилучили речові докази.

Правоохоронцям грабіжник пояснив, що того дня пиячив, а коли закінчилися гроші вирішив роздобути їх швидким та легким способом - пограбувавши літнього чоловіка.

Як повідомив начальник Бахмацького райвідділу міліції, полковник міліції Ігор Антонечко, зловмисника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України «грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або завдав значної шкоди потерпілому», що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини