Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 18:58:43

Екологи ще раз просять жителів Чернігівської області не спалювати рослини та відходи

06.11.2014   08:46

Не зважаючи на прохання та роз'яснення Держекоінспекції у Чернігівській області, населення Чернігівщини масово продовжує спалювати суху рослинність та різні відходи, спричиняючи загрозу власному життю й наражаючи на небезпеку оточуючих людей.

Для оперативного реагування на виникнення аварій, пожеж та надзвичайних ситуацій іншого виду, Держекоінспекцією у Чернігівській області налагоджено співпрацю з представниками обласного Управління ДСНС у Чернігівській області та розроблено спільний план-заходів щодо попередження та усунення подібних ситуацій.

Прохання до жителів Чернігівщини! Дотримуйтеся вимог Законів України "Про охорону атмосферного повітря", "Про охорону навколишнього природного середовища"  та правил пожежної безпеки. Не спалюйте суху рослинність та різні відходи.

У випадку подібних порушень винні каратимуться, відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладенням адміністративного стягнення у розмірі від 170 до 340 гривень, а на посадових осіб - від 850 до 1190 грн.
За спалювання рослинності на територіях підприємств, установ, організацій і лікарняних закладів до адміністративної відповідальності притягуватимуться керівники відповідних закладів.

Головний спеціаліст зв'язку
з громадськістю та ЗМІ
Насінник К.В.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.