Пігулки трамадолу вилучили на кордоні
Днями в пункті контролю «Хоробичі», під час здійснення прикордонно-митного контролю прикордонним нарядом потягу сполученням «С.Петербург-Дніпропетровськ», виявлено знервовану, неадекватну реакцію на завдані їй запитання громадянки, що мала при собі дійсні паспорти громадянки Російської Федерації та США.
Вже спільно зі співробітниками митниці, під час поглибленого огляду особистих речей громадянки, вона добровільно пред’явила 5 туб з пігулками з надписом «TRAMADOL», загальною кількістю 250 шт.
Зважаючи на те, що громадянка добровільно заявила, що переміщує пігулки «Трамадолу», але їх кількість занадто велика для власного використання в якості лікарського засобу, про протиправне діяння, що містить ознаки злочину передбачені частини 1 статті 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» повідомлено співробітників МВС та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Наразі проводяться заходи щодо встановлення обставин правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.