Чернігівщина зустріла воїнів-героїв. ФОТОрепортаж
У Чернігові урочисто зустріли воїнів 13-го батальйону територіальної оборони, які прибули із зони проведення АТО.
Впродовж півроку військовослужбовці даного підрозділу виконували бойові завдання на сході України. Понад три місяці знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в одній з найгарячіших точок АТО поблизу населених пунктів Станиця Луганська та Щастя, що на Луганщині.
На залізничну станцію "Чернігів-Північний" особовий склад батальйону прибув зі штатною зброєю та технікою.
Бійців урочисто зустріли сотні чернігівців, волонтери, представники громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування. Мешканці обласного центру, рідні та близькі бійців скандували гасла "Героям нашим слава!", "Дякуємо за відвагу!", "Ви, бійці славетної землі!", "Вами пишається Україна!". Крім цього, за народним звичаєм та в знак пошани до українських захисників, дівчата у народному вбранні вручили їм хліб і сіль.
Особовий склад батальйону успішно виконав поставлені завдання. Цей підрозділ відновлюватиме свою боєздатність, особовий склад матиме можливість відпочити у відпустках та далі продовжить військову службу.
Під час виконання бойових завдань батальйон втратив дев'ятьох воїнів-героїв, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність України. Пам'ять, про їх героїчні та мужні вчинки у зоні бойових дій, вічно житиме в серцях жителів Сіверського краю.
Після урочистого прийому, військовослужбовці батальйону розвантажили військову техніку та здійснили марш до місця постійної дислокації у визначений район.
Вадим Мисник,
Фото Григорій Мазур
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.








