Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 12:16:50

Білорусь заборонила ввезення свинини з Чернігівської області України через африканську чуму свиней

04.11.2014   08:02Агенцiя

Департамент продовольчого і ветеринарного нагляду заявив про те, що 28 жовтня Білорусь ввела заборону на імпорт свинини та іншої різної тваринницької продукції з Чернігівської області України.

Введена категорична заборона на експорт на територію Білорусії свиней, свинини і виготовленої з неї продукції, кишкової, рогoкопитної і шкірної сировини, щетини, кормових добавок та кормів для тварин, добавок для собак, кішок і готових кормів для них, виготовлених з української сировини і такі, що не пройшли термообробку, а також мисливських трофеїв від сприйнятливих тварин до захворювання.

Обмеження також поширилися і на поставки списаного обладнання для забою, обробки та утримання свиней. Також департамент вирішив, що необхідно ввести додаткові заходи з контролю біологічного захисту великих свинарських комплексів, господарств і ферм абсолютно всіх форм власності.

За інформацією agriacta.com

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них