Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 22:10:11

"Вимоги переводити бюджетників у держбанки ніколи не існувало" - глава "Ощадбанку" Андрій Пишний

03.11.2014   13:03Агенцiя

Керівництво "Ощадбанку" спростувало інформацію, поширювану рядом регіональних підрозділів держбанку, про вимоги уряду щодо переведення виплати заробітної плати співробітникам держпідприємств і бюджетних організацій в державні банки.

Як заявив в ході інтерв'ю ЗМІ голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний, розпорядження Кабінету міністрів щодо примусового переведення державних і комунальних підприємств на обслуговування в державні банки ніколи не існувало. "Такого розпорядження немає і ніколи не було" - заявив Андрій Пишний, коментуючи запитання журналістів про використання держбанками адміністративних методів конкуренції на ринку шляхом примусового переведення на обслуговування державних і бюджетних підприємств.

За словами Пишного, отримувати зарплатні картки "Ощадбанку" працівникам держструктур і бюджетних підприємств зовсім не обов'язково, активна робота з бюджетниками з боку держбанків це не більше, ніж стандартна практика пропозиції банками своїх послуг споживачам. Ті ж випадки, коли співробітники "Ощадбанку" пропонували ораганах влади та бюджетним підприємствам "негайний" перехід на обслуговування під приводом існування відповідних директив уряду, Андрій Пишний назвав "конкуренцією".

"На початку дев'яностих багато банків стали рости за рахунок того, що забирали частину клієнтів з державних Ощадбанку, Промінвестбанку, Укрсоцбанку, Укрексімбанку. І це добре. Але зараз ми маємо намір конкурувати, - зазначив Андрій Пишний. - Наявність черг у відділеннях банку - це добре чи погано? Для банку це добре, оскільки показує, що у нас є клієнти, які будуть з нами в будь-якому випадку".

PR

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини