Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 09:21:29

У Чернігові психологи та військовослужбовці гарнізону визначили напрямки роботи щодо психологічної підтримки воїнів та їхніх родин

03.11.2014   09:26

У Чернігівському гарнізоні відбувся круглий стіл під назвою "Алгоритм роботи психолога на різних етапах проведення психологічного супроводу військовослужбовців, їх родин та переселенців".

Ініціаторами заходу виступили Чернігівська Психологічна Кризова Служба та Чернігівській обласний військовий комісаріат.
До роботи залучалися фахові практикуючи психологи, офіцери структур по роботі з особовим складом військових частин та установ гарнизону, працівники соціальних служб та волонтери.

Присутні обмінялися досвідом роботи, обговорили низку актуальних питань та радилися, як поліпшити психологічну підготовку та підтримку воїнів до виконання бойових завдань в зоні АТО, здійснення психологічного супроводу родин військовослужбовців, які втратили своїх близьких, надання психологічної та медико-соціальної реабілітації пораненим бійцям.

З учасниками заходу поділилися власними напрацюваннями, щодо надання психологічної допомоги військовим, які виконують бойові завдання безпосередньо в зоні АТО та прибуваючим в місця постійної дислокації на відновлення боєздатності, військовий психолог капітан Андрій Козінчук та кандидат психологічних наук Віктор Мозговий. Зокрема, вони презентували методики, яки базуються на використанні ефективних технік психофізіологічної саморегуляції.  

Також, присутні розглянули шляхи запровадження іноземного досвіду щодо надання кризової психологічної допомоги.

- Такі заходи зараз надзвичайно важливі. Ми будемо їх практикувати і далі. Переконаний, що ви усі знайдете застосування отриманим знанням. А набуті практичні навички допоможуть якісніше працювати з військовослужбовцями та їхніми родинами, - підкреслив заступник начальника Чернігівського гарнізону по роботі з особовим складом підполковник Вадим Лільчицький.

Вадим Мисник
 

Останні новини Чернігівщини

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра 08:31

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасаньскої ОТГ проводяться роботи з ремонту мосту через річку Недра.

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста 08:22

Заклади освіти у Чернігові працюватимуть у звичному форматі. На он лайн школи переходити не будуть , – заявив міський голова на зустрічі з керівниками навчальних закладів 21 вересня.

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова 08:19

Урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова відбулося сьогодні, 21 вересня, на День міста Чернігова.

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини