Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 04:37:27

Винесено вирок вбивцям чернігівського таксиста

01.11.2014   09:28

В Чернігові засуджено групу з трьох осіб, які в березні цього року з особливою жорстокістю вбили чернігівського таксиста.

Шостого березня ця злочинна трійця за попередньою змовою з метою вчинення умисного вбивства напала на водія приватного таксі, який перед цим довіз їх з Чернігова до с. Киїнка.

Під час нападу вони душили водія ременем, завдавали удари молотком по голові, били руками і ногами, зі зв’язаними руками поклали до багажника автомобіля та вивезли в лісосмугу біля смт. Гончарівське Чернігівського району.

Там, доводячи умисел на вбивство до кінця, один з підсудних завдав водієві ще більше десяти ударів молотком по голові. Убитого покинули в лісі, гроші та цінності з його машини присвоїли, а сам автомобіль сховали в лісосмузі неподалік смт. Седнів.

Учасника злочинної групи, який добивав жертву, засуджено до довічного позбавлення волі. Двох інших — до термінів ув’язнення 12 та 15 років.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини