3 випадки захворювання на трихінельоз
В січні 2012 року було зареєстровано 3 випадки захворювання на трихінельоз у Чернігівському районі Чернігівської області в с. Антоновичі, в результаті споживання в їжу м'яса дикого кабана якого було відстріляно в с. Антоновичі Чернігівського району бригадою мисливців у складі 14 осіб згідно ліцензії на відстріл. М'ясо добутого кабана було розподілено серед членів бригади.
З виділеного єгерю було приготовлено шашлик та суп. Споживали приготовлену їжу 6 осіб, з яких станом на 21.01.2012 р. госпіталізовано з діагнозом «трихінельоз, клінічно підтверджений» 3 особи.
На даний момент стан хворих середньої тяжкості, призначене специфічне лікування.
Фахівцями санітарно-епідеміологічної та ветеринарної служби проводиться епідеміологічне розслідування осередку джерела інвазії.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.