В день виборів і "купували", і заважали
Позачергові вибори у Верховну Раду України відбулися. Пройшли вони організовано, і, як свідчать правоохоронці, лише з поодинокими порушеннями виборчого законодавства. До Ічнянського райвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл району невідома жінка намагається здійснювати підкуп виборців.
В окремих населених пунктах, зокрема, в Менському районі та місті Прилуки, в день виборів на деяких вулицях були розвішані листівки з агітацією.
А в обласному центрі на двох дільницях, два виборці, отримавши бюлетені для голосування, розірвали їх, а на інших двох дільницях теж два виборці, отримавши бюлетені, намагалися їх сфотографувати.
В неділю близько дев'ятої години вечора до Чернігівського міського відділу внутрішніх справ звернувся голова однієї з виборчих дільниць, який заявив про те, що один із спостерігачів, перебуваючи у нетверезому стані, заважав роботі членам комісії.
Отримавши цю інформацію, у всіх цих випадках на місце негайно виїжджали слідчо-оперативні групи міськрайвідділів внутрішніх справ. Наразі проводяться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.