Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:48:18

Чернігівська область: рятувальники проводять роз'яснювально-профілактичні заходи в житловому секторі громадян

27.10.2014   15:59

В умовах холодів зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян, спричинених порушенням правил влаштування та експлуатації пічного опалення й електропобутових приладів.

Зважаючи на таку невтішну ситуацію, рятувальниками Чернігівщини вживаються практичні роз'яснювально-профілактичні заходи серед населення. Щотижнево працівники Служби 101 відпрацьовують приватний житловий сектор шляхом подвірних обходів та інструктажів з громадянами.

Особлива увага приділяєтьсяпомешканням непрацюючого населення, самотніх громадян похилого віку, багатодітних та неблагонадійних родин тощо.

23-24 жовтня співробітники Управління ДСНС у Чернігівській області та Семенівського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання сіл Жадове, Чорний Ріг та Довжик.
Слід зазначити, що на території Семенівського району в цьому році виникло 23 пожежі, під час яких загинуло 3 особи.

Під час відпрацювання рятувальники звертали увагу населення на необхідність приведення у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, вказували на наявні недоліки, проводили інструктажі з питань дотримання правил безпеки у побуті, вручали тематичні пам’ятки та листівки.

Дані практичні заходи, що направлені на зменшення кількості пожеж і трагічної статистки у приватному житловому секторі, тривають по всій Чернігівщині й мають за мету привернути увагу громадян відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки власних помешкань.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ