Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 15:55:18

Факт підкупу виборців на території Бахмацького міського ринку «Колос» не підтвердився

24.10.2014   14:09

23 жовтня деяких інтернет-виданнях та соцмережах з’явилася інформація щодо підкупу виборців на ринку Бахмача з боку довіреної особи кандидата в народні депутати по 208 округу.

Зважаючи на те, що статтею 157 Кримінального кодексу України такі дії кваліфікуються як підкуп виборців, працівниками Бахмацького райвідділу внутрішніх справ негайно була проведена перевірка оприлюдненої інформації.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. В результаті перевірки правоохоронцями встановлено, що  продемонстроване у відеоролику місце підкупу відсутнє на території Бахмацького міського ринку «Колос». Тобто події відбуваються зовсім в іншому місці.

Також під час спілкування міліціонерів з підприємцями та реалізаторами ринку працівниками міліції встановлено, що продемонстровані у відеоролику особи не являються ні підприємцями, ні реалізаторамиу. Це підтверджує і директор ринку «Колос» та контролери ринку.

Всього було опитано більше тридцяти підприємців, реалізаторів та представників адміністрації ринку. Перевіркою факт підкупу виборців на території бахмацького міського ринку «Колос» не підтвердився.

Натомість міліція звертається до всіх учасників виборчого процесу діяти виключно в рамках чинного законодавства, адже згідно змін, внесених до Кримінального кодексу України, підкуп виборців відноситься до тяжких злочинів.

Останні новини Чернігівщини

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.

В області у повному обсязі профінансовано  щомісячні страхові виплати за травень

В області у повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за травень 14:53

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області завершили фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 3 039 осіб.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 14:46

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в травні 2021 р. в області становив 101,1%, в Україні – 101,3%.

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.