Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 05:50:41

У прокуратурі області створено робочу групу для сприяння учасникам АТО в отриманні землі у власність

22.10.2014   10:27

На сьогоднішній день на території області розпочато процедуру відведення у власність учасникам Антитерористичної операції на Сході України та членам їх сімей земельних ділянок.

Разом з тим, результати прокурорських перевірок свідчать, що розпорядники земель вже допустили непоодинокі порушення на цьому напрямку.

Прикладом цьому є надання Головним управлінням Держземагентства у області дозволів учасникам АТО на розроблення землевпорядної документації щодо відведення у власність земельних ділянок на території Улянівської сільської ради Чернігівського району за рахунок земель громадського пасовища без урахування інтересів територіальної громади. Це викликало масові протести селян.

Аби подібне не повторилося, з метою забезпечення законності та запобігання проявам корупції у цій сфері, прокуратурою області ініційовано створення міжвідомчої робочої групи зі здійснення контролю та нагляду за додержанням вимог законодавства при відведенні учасникам Антитерористичної операції на Сході України земельних ділянок. До складу робочої групи, крім працівників прокуратури області, увійшли також представники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю.

Робоча група створена як орган, що захищатиме інтереси учасників АТО і допомагатиме в реалізації їх прав.
У ході її роботи першочергово буде встановлено кількість осіб, які мають право на позачергове отримання землі, та площі вільних для цих потреб земельних ділянок.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ