Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:14:18

Чернігівські правоохоронці припинили роботу контрафактного цеху

22.10.2014   07:44

Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області припинили незаконну діяльність підпільного цеху з тиражування аудіо-візуальної продукції та програмного забезпечення, який функціонував у обласному центрі.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-1 Кримінального кодексу України («незаконний обіг дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва»), яке здійснює слідчий відділ Чернігівського МВ УМВС, працівники управління ДСБЕЗ викрили та ретельно задокументували діяльність підпільного цеху.

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Микола Сич, працівники міліції встановили, що приватний підприємець з Чернігова організував та систематично провадив масштабну протизаконну діяльність. Цей чоловік у власному помешканні — звичайній «хрущовській» квартирі, розташованій в самісінькому центрі міста — здійснював тиражування, зберігання та подальше розповсюдження дисків для лазерних систем зчитування на оптичних носіях інформації з записаними на них об’єктами авторського та суміжного права (програмним забезпеченням) та записами аудіо-візуальних творів.

В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання підозрюваного вилучено величезну кількість речових доказів: обладнання для запису дисків для лазерних систем зчитування, понад 1800 DVD-дисків з записами аудіо-візуальних творів, поліграфію та витратні матеріали (диски з відтвореними об’єктами авторського і суміжного права та чисті диски). Обладнання та готову «продукцію» направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області для проведення експертного дослідження.

Згідно з ч. 1 статті 203-1 Кримінального кодексу України горе-підприємцю загрожує покарання у вигляді чималого штрафу у розмірі до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи чи позбавлення волі на строк до двох років, з конфіскацією та знищенням виготовленої продукції та обладнання для її виробництва, — нагадав Микола Сич.

Розслідування у цьому кримінальному провадженні триває.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ