В Чернігові невідомі зіпсували двері народної приймальні
Співробітники Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області відкрили кримінальне провадження за фактом умисного пошкодження вхідних дверей громадської приймальні кандидата в народні депутати.
Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, 18 жовтня до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС від довіреної особи одного з кандидатів в народні депутати України надійшла заява про те, що в їхній громадській приймальні частково пошкоджене скло вхідних металопластикових дверей.
При виїзді слідчо-оперативної групи ЧМВ на місце події було встановлено, що за вказаною у заяві адресою дійсно знаходиться громадська приймальня одного з кандидатів в народні депутати. При огляді громадської приймальні, працівниками міліції були виявлені пошкодження зовнішньої сторони вхідних дверей приміщення.
Як повідомив полковник міліції Володимир Рапута, дана інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 194 Кримінального кодексу України «умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах», що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк».
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
9 січня відзначають Міжнародний день хореографа та День словесника. 08:50
День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression
У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46
У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression