До смерті довели пияцтво, ревнощі та бійка
Працівники Сосницького відділу міліції Чернігівщини розкрили факт нанесення тяжких тілесних ушкоджень жителю району, які спричинили смерть потерпілого. Виявилося, що до трагедії призвело постійне пияцтво та ревнощі.
До чергової частини Сосницького райвідділу міліції надійшло повідомлення від працівників центральної районної лікарні, що у них раптово помер 49-річний хворий. В ході проведення перевірки по факту раптової смерті співробітники райвідділу встановили, що причиною смерті згідно «лікарського свідоцтва про смерть» є закрита травма живота з розривом кишечника. Такі пошкодження внутрішніх органів — явні ознаки побиття, насторожили правоохоронців.
Декілька годин знадобилось Сосницьким міліціонерам, щоб встановити підозрюваного в нанесенні тяжких травм померлому. Ним виявився 47-річний знайомий загиблого.
Як пояснив останній, під час чергового спільного розпиття спиртних напоїв у п’яному чаду чоловіки почали з’ясування стосунків. Причиною конфлікту стали ревнощі: обидва претендували на увагу однієї жінки. Взаємні закиди швидко переросли в голосну лайку, а звідти недалеко було і до бійки. Один з пияків виявився сильнішим та більш вправним і добряче відлупцював суперника.
Від отриманих травм у потерпілого почалися болі, а за добу надувся живіт. Лише тоді чоловік звернувся по допомогу до лікарів. Пацієнта негайно прооперували, але йому вже нічим не можна було зарадити. Тяжка травма, ускладнена невчасним зверненням до медичного закладу, виявилася фатальною. Зараз призначені та проводяться ряд судово-медичних експертних досліджень, покликаних встановити остаточну причину смерті потерпілого.
Даний факт було занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Правоохоронцями відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України «умисне тяжке тілесне ушкодження», що передбачає від п’яти до восьми років ув’язнення. Тривають слідчі дії.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.