Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 15:59:39

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

20.10.2014   11:17

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 19 жовтня по 08 годину 20 жовтня 2014 року

МНС

МНС

18.10.2014 року в лісовому масиві, поблизу с. Ковчин Куликівського району місцевими жителями було виявлено труп дикого кабана вагою до 20 кг, віком 5-6 місяців. За результатами дослідження патологоанатомічних матеріалів загиблої тварини, проведеного Київським державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи підтверджено діагноз "Африканська чума свиней".

19.10.2014 року було проведено засідання Державної протиепізоотичної комісії при Куликівський РДА, на якій територію лісового масиву, де виявлено труп тварини, визначено епізоотичним вогнищем, територію в радіусі 3 км від місця виявлення трупу - територією захисту. У даній зоні населені пункти відсутні. Населені пункти Куликівського району визначено як пункти, які знаходяться в зоні нагляду. Затверджено План заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання. Обмежено доступ громадян та транспортних засобів до лісового масиву шляхом встановлення шлагбаумів з інформаційними матеріалами про карантин.

2. Пожежі: зареєстровано 9 пожеж, з яких 4 в житловому секторі, 4 сухої трави та 1 сміття. Загинула 1 людина та 1 врятовано.

1. Пожежа в житловому секторі - Корюківський район, с. Верхолісся - 19.10.2014 року о 05:49 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Петрушин 19.10.2014 року о 06:50 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної  печі. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Золотинка - О 13:51 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено господарчу будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 130 тис.грн.

4. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Анисів - О 18:36 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 8 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

5. Пожежа сміття - Чернігівський район, біля с. Левковичі - 19:35 на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено

6. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Боромики - О 20:18 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

7. Пожежа в житловому секторі -     Новгород-Сіверський район, с. Ігнатівка - О 22:44 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. Врятовано гр. А., 1958 р.н., та матеріальних цінностей на суму 35 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки.

8. Пожежа сухої трави - Корюківський район, біля с. Шишка - О 22:45 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

9. Пожежа сухої трави - Козелецький район, біля с. Білики - О 23:05 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини