Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 01:37:51

Кращий друг "нагрів" на 200 тисяч гривень

15.10.2014   13:48

Працівники Прилуцького міськвідділу міліції відкрили кримінальне провадження проти чоловіка, який шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами свого друга та його батьків на загальну суму близько 200 тисяч гривень.

Днями до Прилуцького міськвідділу УМВС надійшов рапорт працівника сектору карного розшуку, що в ході оперативно-профілактичного відпрацювання області, в скоєнні шахрайських дій відносно 66-річного жителя одного з сіл Прилуцького району викрито 40-річного місцевого жителя який донедавна, ще був керуючим філією одного з відомих українських банків. Користуючись цим, чоловік пропонував своїм друзям і знайомим вигідно вкладати гроші на депозит для отримання високих відсотків. Навіть давав підписати папери з печатками, як потім з'ясувалося - фальшиві.

Повіривши доброму знайомому, люди віддавали йому чималі гроші і чекали певний час, поки «накапають» відсотки. Але коли ні через пів року, ні через рік ніяких дивідендів не дочекалися - стали вимагати у добродія свої гроші назад. Та було вже пізно. Ні відсотків, ні грошей, ні самого доброзичливця знайти не вдавалося. Тому потерпілі звернулися в міліцію. Всього ж підприємливий аферист напозичався близько 200 тисяч гривень. Жертвами його шахрайств ставали переважно добрі знайомі та друзі, тому ніхто навіть не підозрював про злі наміри шахрая, аж поки жертви не зрозуміли, що їх ошукали. Та було вже пізно.

На сьогоднішній день інформацію за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 «шахрайство», що передбачає аж до обмеженням волі на строк до трьох років. Зловмисник перебуває в розшуку. Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини