Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 10 жовтня по 08 годину 11 жовтня 2014 року
Зареєстровано 11 пожеж, з яких 3 в житловому секторі, 7 сухої трави та 1 настил у лісі.
Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Одеська Об 11:18 в одному з приватних господарств сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено дану будівлю, пошкоджено дах житлового будинку. Також у сусідньому дворі знищено сарай, пошкоджено літню кухню та пластикове облицювання стін житлового будинку. Ймовірною причиною загоряння стало самозаймання у сараї промасленого ганчір’я. Врятовано 2 житлових будинки, літню кухню та матеріальних цінностей на загальну суму близько 200 тис. грн.
Пожежі сухої трави на відкритій території:
Ріпкинський район, смт Любеч. О 13:25 пожежа 2 га сухої трави.
Ріпкинський район, біля с. Новосілки. О 13:25 пожежа 8 га сухої трави.
Куликівський район, біля с. Смолянка. О 13:30 пожежа 0,5 га сухої трави.
Щорський район, біля с. Безуглівка. О 13:35 пожежа 8 га сухої трави.
Чернігівський район, смт Олишівка. О 13:50 пожежа 10 га сухої трави.
Борзнянський район, біля с. Комарівка. О 14:35 пожежа 10 га сухої трави.
Новгород-Сіверський район, біля с. Фаївка. О 16:50 пожежа 0,4 га сухої трави. Причини пожеж - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
3. Пожежа настилу в лісі Чернігівський район, біля с. Боромики О 19:21 сталася пожежа настилу в лісі на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
4. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Золотинка О 19:52 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будівлю. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів.
5. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Гірськ О 23:10 сталася пожежа господарчої будівлі, що не експлуатується. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15000 грн.
Інші повідомлення:
О 10:35 у Чернігові від чергового МВ УМВС надійшло повідомлення про можливе виявлення невідомого вибухонебезпечного предмету біля входу до філіалу відділення "Приватбанку" по вул. Рокосовського. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалося відділення 1 ДПРЧ. Інформація за даним фактом не підтвердилась.
Прогноз пожежної небезпеки на 11 жовтня 2014 року
Пожежна небезпека в лісах області очікується 3 класу (середня пожежна небезпека), місцями 4 класу (висока пожежна небезпека).
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.