Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 08:12:37

Співробітники СБУ викрили групу осіб, які несанкціоновано втручались в роботу мереж електрозв’язку загального користування

09.10.2014   13:06

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області спільно з працівниками УМВСУ викрили та припинили діяльність групи осіб, які за допомогою шкідливого програмно-технічного обладнання налагодили функціонування протиправної схеми перенаправлення міжнародного телефонного трафіку з використанням технології ІР-телефонії.

Встановлено, що для отримання незаконних прибутків зловмисники придбали та встановили у підвальному приміщенні житлового будинку спеціалізоване телекомунікаційне обладнання та через мережу «Інтернет» перенаправляли міжнародні телефонні дзвінки в одну із зарубіжних країн на мережу стільникового зв’язку місцевого мобільного оператора.

Під час обшуків у помешканнях правопорушників правоохоронці вилучили п’ятнадцять сім-боксів на 20 GSM-каналів кожен (вартістю 30 тис. дол. США), сім комп’ютерів, а також сім-карти мобільних операторів. Наразі встановлюються завдані збитки.
 
У рамках кримінального провадження, розпочатого за матеріалами УСБУ слідчими міліції за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України, здійснюються слідчі дії.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression