Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 23:09:32

Прокуратура добивається реального виконання рішення суду про повернення державі профспілкового готелю "Брянськ"

09.10.2014   10:48

На виконання у державну виконавчу службу передано наказ господарського суду Чернігівської області з виконання рішення за позовом прокуратури області про повернення у державну власність об’єктів нерухомості Чернігівського туристичного готелю «Брянськ».

Нинішній власник — суб’єкт господарської діяльності приватної форми власності — звернувся до суду з заявою про відстрочку виконання судового рішення на невизначений строк: до нормативного врегулювання на рівні держави спірних, на думку заявника, питань щодо управління об’єктами державної власності.

За активної позиції прокуратури області, після повного та всебічного з’ясування усіх обставин справи, господарським судом Чернігівської області визнано наведені заявником аргументи не обґрунтованими та відмовлено в задоволенні заяви.

Наразі прокуратура використовує надані законом повноваження для забезпечення повного та якнайшвидшого виконання рішення суду.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.