Призначено нового начальника Чернігівського прикордонного загону
Наказом Голови Державної прикордонної служби України від 02.10.2014 року начальником Чернігівського прикордонного загону призначений підполковник Тимчук Ігор Федорович.
Коротка біографія
Народився 27 грудня 1978 року в Хмельницькій області в сім’ї робітників.
Після закінчення у 1995 році середньої школи вступив до Академії Прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького.
Після випуску з вишу, у 1999 році, був направлений для проходження служби до Березинського прикордонного загону.
З 1999 по 2013 рік проходив службу на різних посадах у Південному регіональному управлінні.
З 2013 року до жовтня 2014 року службу обіймав посаду першого заступника начальника – начальника штабу Котовського прикордонного загону
Оперативно-тактичний факультет Національної Академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького закінчив у 2014 році.
Одружений, виховує двох дітей. Нагороджений 4 медалями.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.