Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 травня, 01:47:37

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

09.10.2014   10:14

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 08 жовтня по 08 годину 09 жовтня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 7 пожеж, з яких 4 в житловому секторі та 3 сухої трави. Загинула 1 особа.

1. Пожежа сухої трави смт Сосниця, вул. Л.Українки О 12 год. 15 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн. На місці пожежі виявлено обгоріле тіло чоловічої статі (особа встановлюється).

2. Пожежа сухої трави м. Щорс, вул. Панфілова О 13 год. 05 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 8 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Слобода О 13 год. 43 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Радуль, вул. Осипенка вул. Чернігівська О 14 год. 45 хв. сталася пожежа в господарствах:
- за адресою: вул. Осипенка - літньої кухні та господарчої будівлі;
- за адресою: вул. Осипенка - дачного будинку, господарчої будівлі та літньої кухні ;
- за адресою: вул. Осипенка - дачного будинку та господарчої будівлі ;
- за адресою: вул. Осипенка - дачного будинку;
- за адресою: вул. Чернігівська - навісу
Вогнем знищено вищевказане майно, суха трава на площі 3 га і настил в лісі на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

5. Пожежа в житловому Корюківський район, с. Наумівка О 15 год. 40 хв. сталася пожежа господарчої будівлі та житлового будинку. Вогнем знищено господарчу будівлю, покрівлю житлового будинку, пошкоджено стіни житлового будинку. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Збиток -
300 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі Куликівський район, с. Вересоч О 19 год. 37 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 50 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 500 000 грн.

7. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Миколаївка О 20 год. 45 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіну. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.


Інші повідомлення:

О 08 год. 23 хв. в м. Чернігів, по вул. Пухова для надання допомоги по переміщенню в квартиру гр. Б яка висіла на газовій трубі на рівні 2-го поверху, залучалось відділення 1 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).


 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини