Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 23:38:38

Урочистості з нагоди професійного свята – Дня юриста – пройшли у Чернігові

09.10.2014   07:44

Кращих представників професії привітали в облраді в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Журман, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, представники прокуратури та суддівського корпусу, інші посадовці.

На початку зустрічі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Відкриваючи святковий захід, начальник Головного управління юстиції в області Юрій Власенко відзначив професійні здобутки служителів Феміди Чернігівщини та зачитав вітання Міністра юстиції України Павла Петренка.

У становленні та розвитку державності значна роль належить юристам. На цьому в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман наголосив під час урочистостей.
Вітаючи присутніх з професійним святом, Сергій Журман зауважив: за 23 роки незалежності нашої країни багато що змінилося. І насамперед – змінився сам вектор орієнтації країни, особливо за останній рік. Тож нині неабияка відповідальність лягає на юристів, суддів та судової системи загалом.

Привітав працівників юридичної галузі з професійним святом і заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. Він відзначив, що судді, адвокати, нотаріуси, юристи та працівники правоохоронних органів Придесення гідно виконують свою роботу та професійно захищають конституційні права громадян і заслуговують відповідної шани і поваги.

Міський голова Чернігова О.Соколов зазначив, що День юриста об'єднує людей, для яких життєвим кредо є гасло "Знати право, служити праву, захищати право!" Представники правничої професії відстоюють честь і гідність людини та громадянина, утверджують авторитет закону у сучасному житті.
"У сьогоднішніх реаліях ваш професійний досвід має ґрунтуватися не тільки на знанні вітчизняного законодавства, але і європейського", - наголосив Олександр Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.